دعاهای مادرانه ام را بدرقه راهش میکنم

چت روم نوجوانان محل تبلیغات شما

یادت نرود ما به هم احتیاج داریم!
باور کن...
برای رسیدن ها و فرار کردن ها، برای ساخته شدن ها و ثبت کردن ها!
ما به هم احتیاج داریم.
وگرنه من و تو کی را دوست داشته باشیم؟ یا مثلا با کی حالمان خوب شود...
من به تو فکر می کنم! به تو احتیاج دارم ، وگرنه دیگر فکر هم نمی کنم...
واقعیتش را بخواهی، من به دلیل اعتقاد دارم .
دلیلِ من تویی!
تو را نمیدانم!... صابر ابر

آخر هفته خاله نیلانی مهربون پیشمون بود و جمعه با آقا یونا رفتن بوشهر.

یونا که رفت دلم از جا کنده شد و اشکم بند نمیومد .چقدر نبودنش سخته.با اینکه پیشنهاد رفتنش به بوشهر از طرف خودم بود ولی پشیمون شدم که فرستادمش.

خواستم قبل از شروع کلاس هاش یه آب و هوایی عوض کنه و تو خونه تنهایی حوصله اش سر نره ...

در این سالهای عمرم  درس بزرگ و تلخی از زندگی گرفتم درس گرفتم که ما آدما همیشه مالک قلب و دل هم نیستیم همیشه اونجوری که ما فکر میکنیم و حس میکنیم نیست کسی که نفس ماست ممکنه یه روز بشه نفس یه نفر دیگه. کسی که کتابچه دلمون جلوش باز بازه و از شادی و غم و ریز به ریز زندگیمون براش تعریف میکنیم ممکنه کتابچه زندگیشو برای یکی دیگه باز کنه و حتی خطهایی از اسرار زندگی ما رو هم برای اون بخونه ...وابستگی و دلبستگی چیز عجیبیه ...شاید آدمایی موفق باشن که مهربون زندگی میکنن ولی نه وابسته میشن و نه دلبسته ...

من هم میدونم یه روز پسرم مرد میشه, آقا میشه ,دانشجو میشه, ازدواج میکنه, مستقل میشه و میره دنبال زندگیش و من دعاهای مادرانه ام را بدرقه راهش میکنم

میدونم که شاید اینقدر درگیر زندگی خودش بشه که نتونم مثل این روزها هرروز ببینمش و کنارم باشه ... فکرش هم قلبم رو به درد میاره ولی واقعیته... واقعیتی که خیلی از مادرها پشت سر گذاشتنش ...

مادر پیری که چشماش به در قفل شده که فرزندش رو ببینه همونه که یه روز فرزندش طاقت لحظه ای دوری اون رو نداشته و  بچه بغل و با یه دست ظرف غذای روی اجاق رو به هم میزده ...

مشخصات

• منبع: http://youna.persianblog.ir/post/616
  • کلمات کلیدی: میشه ,زندگی ,احتیاج ,میکنیم ,راهش میکنم ,بدرقه راهش ,دعاهای مادرانه ,احتیاج داریم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها